KONST / Litografier / Grafiskt blad 12257243
nr 1225 7243
Henrietta Kozica
(f. 1984), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 61/150, bladets mått: 36x28 cm
Henrietta Kozica, svensk bildkonstnär född 1984.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:39:14
100 kr
150 kr